>>No Irdeto files or communications allowed<<
Results 1 to 2 of 2
 1. #1
  Join Date
  Jan 2009
  Location
  Kosova
  Posts
  7,957
  Thanks (Given)
  994
  Thanks (Received)
  2142
  Rep Power
  27

  Default Tring TST-1000 softveri i fundit

  Ky softver vlen për resiverat e tringut që jan me shifer TST-1000 që do te thot ka dhe emu
  (emulatorin)
  punon Digitv 0.8W* etj,...

  për tu aktivizuare emulatori duhet të shtypet menyja pastaj opcion dhe me dirigjues kodi 7799 pastaj ne anen e poshtme del code edit
  If you like my post push


  Please Read Carefully!
  No *** UK, NDS, ********** and Cable Hacking Discussion.
  Note: Viewing Pay TV without a valid subscription is illegal!
  All the files available here are kept for experimental and educational purpose only!
  NO CARDSHARING DISCUSSIONS ALLOWED ON THIS FORUM

 2. #2
  Join Date
  Jan 2009
  Location
  Kosova
  Posts
  7,957
  Thanks (Given)
  994
  Thanks (Received)
  2142
  Rep Power
  27

  Default

  Ky softver vlen për ata cë kan kartelen e tringut dhe cë nuk dojnë
  të ken fare probleme me karten e saj dhe me sinjal

  dhe është instalu + Lista e kanalave

  Astra 19.2E*
  Hotbird 13.0E*
  Eutel W2 16.0W*
  Thor 0.8W*
  Sirius 4.8E*
  Turksat 1C*


  NOTE: Kujdes ata ce kan pasur ose kan softverin me emulator per digitv
  në thor 0.8W* nuk munden tja vendosin këtë softver
  për tju vendosur ky soft duheni sëpari softverin e verzionit 2 pastaj
  ket softver
  If you like my post push


  Please Read Carefully!
  No *** UK, NDS, ********** and Cable Hacking Discussion.
  Note: Viewing Pay TV without a valid subscription is illegal!
  All the files available here are kept for experimental and educational purpose only!
  NO CARDSHARING DISCUSSIONS ALLOWED ON THIS FORUM

Similar Threads

 1. Editor Kanalesh Tring Tst-1000
  By dreamer1983 in forum Loader per receivera
  Replies: 2
  Last Post: 12-02-14, 20:05
 2. Tring TST-1000 softcam i fundit
  By dreamer1983 in forum Software
  Replies: 7
  Last Post: 17-10-13, 16:35
 3. Lista e Kanalave Tring TST-1000 e fundit
  By dreamer1983 in forum Lista e kanaleve
  Replies: 6
  Last Post: 29-12-11, 13:16
 4. Loaderi për tring TST-1000
  By dreamer1983 in forum Loader per receivera
  Replies: 0
  Last Post: 25-10-09, 21:26
 5. Tring TST-1000 Channal List
  By dreamer1983 in forum Channel Lists
  Replies: 3
  Last Post: 15-07-09, 20:07

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •